LARS ANDERSSON BJÖNNI. Träd och klippor, olja på duk, signerad.

1867991. LARS ANDERSSON BJÖNNI. Träd och klippor, olja på duk, signerad.

80 x 70 cm.

Smärre färgbortfall.

80 x 70 cm.

Smärre färgbortfall.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 459