GIDEON BÖRJE. Figurscen i trädgård, olja på duk, signerad.

1867961. GIDEON BÖRJE. Figurscen i trädgård, olja på duk, signerad.

53 x 64 cm.

Smärre färgbortfall.

Gideon Börje (1891–1965)

53 x 64 cm.

Smärre färgbortfall.

Gideon Börje (1891–1965)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 170