ED FINNELL (USA/SVERIGE, FÖDD 1956). Sir Elton John, "Goodbye Yellowbrick Road Tour", Los Angeles, 6 Oktober 1974, signerad Ed Finnell, numrerad 1/50, C-print.

1866652. ED FINNELL (USA/SVERIGE, FÖDD 1956). Sir Elton John, "Goodbye Yellowbrick Road Tour", Los Angeles, 6 Oktober 1974, signerad Ed Finnell, numrerad 1/50, C-print.

ca 40,5x50,5 cm.

Oramat blad.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 40,5x50,5 cm.

Oramat blad.

Antal besök: 310