TAKARMATUR, för gas, metall, omkring 1900.

1866542. TAKARMATUR, för gas, metall, omkring 1900.

Höjd ca 148 cm.

Slitage, skador och bucklor, borrad för el.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 148 cm.

Antal besök: 261