TAKARMATUR, för gas, metall, omkring 1900.

1866542. TAKARMATUR, för gas, metall, omkring 1900.

Höjd ca 148 cm.

Slitage, skador och bucklor, borrad för el.

Höjd ca 148 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Sundsvall, Sverige
Placering
Hylla 7.
Antal besök: 68