CARL-EINAR BORGSTRÖM. Ljuslampetter, ett par, Swedish Modern, Ystad Metallindustri, etikettmärkta, 1940/50-tal.

1865149. CARL-EINAR BORGSTRÖM. Ljuslampetter, ett par, Swedish Modern, Ystad Metallindustri, etikettmärkta, 1940/50-tal.

Höjd ca 26 cm.

Lackerad metall.

Slitage, fläckar.

Tema

Let there be light

Höjd ca 26 cm.

Lackerad metall.

Slitage, fläckar.

Tema

Let there be light

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Stockholm, Sverige
Placering
Vitrinskåp 14
Antal besök: 171

Andra intressanta föremål