BJÖRN RABE. Komposition i vitt, blått och svart, olja på duk, signerad.

1863289. BJÖRN RABE. Komposition i vitt, blått och svart, olja på duk, signerad.

Ca 38 x 55 cm.

Något smärre färgavslag.

Ca 38 x 55 cm.

Något smärre färgavslag.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 134