ANDERS ZORN. "Bärsärk", etsning, signerad. Utförd 1914.

1860495. ANDERS ZORN. "Bärsärk", etsning, signerad. Utförd 1914.

24,6 x 17,5 cm.

Litteratur
Asplund 261.

Ej examinerad ur ram. Gulnad, liten reva i nedre höger del.

Anders Zorn (1860–1920)

24,6 x 17,5 cm.

Litteratur
Asplund 261.

Anders Zorn (1860–1920)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 611