SOFFBORD, teak med mosaik, 1900-talets andra hälft.

1859497. SOFFBORD, teak med mosaik, 1900-talets andra hälft.

Längd 150, bredd 57, höjd 56 cm.

Smärre bruksslitage.

Smärre bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
S1 - Showroom 1
Antal besök: 95

Andra intressanta föremål