MARCEL GASCOIN. "C-Chair", 3 st stolar, Gubi, stomme i ek i "Smoked Oak Finish", med sitsar i rotting.

1858041. MARCEL GASCOIN. "C-Chair", 3 st stolar, Gubi, stomme i ek i "Smoked Oak Finish", med sitsar i rotting.

Sitthöjd ca 47 cm.

Bruksslitage, skador på rottingsitsarna, en av stolarna med limrester vid sitsen.

Sitthöjd ca 47 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Stockholm, Sverige
Placering
Rum 13
Antal besök: 405