GUSTAV RUDBERG. Färglitografier, 2 st, signerade och numrerade.

1857366. GUSTAV RUDBERG. Färglitografier, 2 st, signerade och numrerade.

kustbilder, bildyta ca 40 x 50 cm.

ej examinerade ur ram, passepartout med fuktskada.

Gustav Rudberg (1915–2001)

Gustav Rudberg (1915–2001)

Antal besök: 134