LENNART LANDQVIST. Färgetsningar, 3 st, kompositioner, signerade och numrerade.

1856316. LENNART LANDQVIST. Färgetsningar, 3 st, kompositioner, signerade och numrerade.

bildyta 54 x 54 cm, 42 x 66 cm, 58 x 44 cm.

ej examinerade ur ram.

ej examinerade ur ram.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 82