LASSE PERSSON. Olja på duk uppfodrad på pannå.

1856197. LASSE PERSSON. Olja på duk uppfodrad på pannå.

Abstrakt komposition. Signerad och daterad -68
24x43 cm.

Mindre krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

24x43 cm.

Mindre krackelyr.

Antal besök: 484