LASSE PERSSON. Olja på duk uppfodrad på pannå.

1856197. LASSE PERSSON. Olja på duk uppfodrad på pannå.

Abstrakt komposition. Signerad och daterad -68
24x43 cm.

Mindre krackelyr.

24x43 cm.

Mindre krackelyr.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Halmstad, Sverige
Placering
001
Antal besök: 205