KAFFESERVIS, 16 delar, "Musselmalet", Royal Copenhagen, Danmark.

1855545. KAFFESERVIS, 16 delar, "Musselmalet", Royal Copenhagen, Danmark.

8 kaffekoppar, modell nr. 1036
8 kaffefat, modell nr. 1036.

Bruksskick, 1 fat med minimal nagg.

8 kaffefat, modell nr. 1036.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
V16 - Vitrinskåp 16
Antal besök: 327