CAJE HUSS. Vinterbild, färglitografi, signerad och numrerad 48/200.

1854944. CAJE HUSS. Vinterbild, färglitografi, signerad och numrerad 48/200.

Bildyta ca 59x49 cm.

Ej examinerad ur ram.

Bildyta ca 59x49 cm.

Ej examinerad ur ram.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Tavelvagn 6
Antal besök: 195