CAJE HUSS. Vinterbild, färglitografi, signerad och numrerad 48/200.

1854944. CAJE HUSS. Vinterbild, färglitografi, signerad och numrerad 48/200.

Bildyta ca 59x49 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta ca 59x49 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 346