KAFFESERVIS, 46 delar, "Måsen", porslin, Bing & Gröndahl,Danmark.

1853052. KAFFESERVIS, 46 delar, "Måsen", porslin, Bing & Gröndahl,Danmark.

12 kaffekoppar, modell nr. 102
14 kaffefat, varav 2 med guldkant, modell 102
12 assietter, modell nr. 28 A
2 fat, modell nr. 199, 40
Mestadels 2-a sortering
1 skål, modell nr.42,
1 skål, omärkt, höjd 5, diameter 20 cm
3 miniatyrfat, modell nr. 30, 246
1 servetthållare, modell nr. 566.

Bruksskick, 1 assiett med hårspricka, 1 kopp med nagg, diskbehov.

12 assietter, modell nr. 28 A
2 fat, modell nr. 199, 40
Mestadels 2-a sortering
1 skål, modell nr.42,

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
H8 - Hylla 8
Antal besök: 129