BORD och 2 BARSTOLAR, 1972000-tal.

1852854. BORD och 2 BARSTOLAR, 1972000-tal.

bordet Magis Lyra, Desig Group Italia höjd 111 cm, diameter 60 cm, 2 barstolar okänd formgivare.

sedvanligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

sedvanligt ytslitage.

Antal besök: 331