PAUL BLOODGOOD (1960). Abstrakt komposition, olja på duk monterad i passepartout.

1852710. PAUL BLOODGOOD (1960). Abstrakt komposition, olja på duk monterad i passepartout.

Bildmått ca 16x15cm, enligt uppgift signerad a tergo, ej examinerad ur ram.

Antal besök: 195