OTTO GUNTHER NAUMBURG. "Maximillian strasse", olja på duk, signerad.

1852170. OTTO GUNTHER NAUMBURG. "Maximillian strasse", olja på duk, signerad.

95 x 69 cm.

95 x 69 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Tavelvagn 6
Antal besök: 47

Andra intressanta föremål