WILHELM SCHUTZE. Stilleben, olja på duk, signerad.

1852148. WILHELM SCHUTZE. Stilleben, olja på duk, signerad.

61 x 91 cm.

något krackelerad.

61 x 91 cm.

något krackelerad.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 199