ANNA HEDSTRAND. olja på pannå, "Sommarfrukt", signerad.

1851375. ANNA HEDSTRAND. olja på pannå, "Sommarfrukt", signerad.

Bildmått 16x20 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 16x20 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 310