FILMKAMEROR MED TILLBEHÖR, 6 delar, bl. a Canon Super 8, 1900-talets andra hälft.

1850894. FILMKAMEROR MED TILLBEHÖR, 6 delar, bl. a Canon Super 8, 1900-talets andra hälft.

1 filmkamera, Canon Super 8 i väska
1 filmkamera, Eumig C3 i läderväska
2 objektiv, Eumig
1 Minette Viewer Editor
1 Minette Slicer
1 stativ, Rennex, höjd 50-80 cm.

Bruksskick, ej funktionstestade.

2 objektiv, Eumig
1 Minette Viewer Editor
1 Minette Slicer

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
H5 - Hylla 5
Antal besök: 144