FILMKAMEROR MED TILLBEHÖR, 6 delar, bl. a Canon Super 8, 1900-talets andra hälft.

1850894. FILMKAMEROR MED TILLBEHÖR, 6 delar, bl. a Canon Super 8, 1900-talets andra hälft.

1 filmkamera, Canon Super 8 i väska
1 filmkamera, Eumig C3 i läderväska
2 objektiv, Eumig
1 Minette Viewer Editor
1 Minette Slicer
1 stativ, Rennex, höjd 50-80 cm.

Bruksskick, ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 objektiv, Eumig
1 Minette Viewer Editor
1 Minette Slicer

Antal besök: 492