SPORRAR, 1 par, smide, 1700-tal.

1850866. SPORRAR, 1 par, smide, 1700-tal.

Längd 22 cm.

Åldersslitage.

Längd 22 cm.

Åldersslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 194