JOHANNA KARLSSON. Bergsmassiv. Triptyk. Blyerts, signerad och daterad -99.

1849557. JOHANNA KARLSSON. Bergsmassiv. Triptyk. Blyerts, signerad och daterad -99.

Vardera blad 50 x 133 cm.

Ej examinerad ur ram.

Vardera blad 50 x 133 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 275