GOLVARMATUR, 1900-talets slut.

1848574. GOLVARMATUR, 1900-talets slut.

Stomme i förkromad metall på marmorfot, 5 svängda ljusarmar med vittonade glaskupor i två olika nyanser. Höjd ca 185 cm.

Bruksslitage. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
E
Antal besök: 141

Andra intressanta föremål