GOLVARMATUR, 1900-talets slut.

1848574. GOLVARMATUR, 1900-talets slut.

Stomme i förkromad metall på marmorfot, 5 svängda ljusarmar med vittonade glaskupor i två olika nyanser. Höjd ca 185 cm.

Bruksslitage. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 532