BOKHYLLOR, 2 st, Brantorps.

1848068. BOKHYLLOR, 2 st, Brantorps.

längd 100 cm, bredd 35 cm, höjd ca 202 cm.

skador, slitage.

skador, slitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
D
Antal besök: 72

Andra intressanta föremål