BOKHYLLOR, 2 st, Brantorps.

1848068. BOKHYLLOR, 2 st, Brantorps.

längd 100 cm, bredd 35 cm, höjd ca 202 cm.

skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

skador, slitage.

Antal besök: 595