GERHARD NORDSTRÖM. Stilleben, olja på pannå, signerad G Nordström.

1844650. GERHARD NORDSTRÖM. Stilleben, olja på pannå, signerad G Nordström.

Mått 23,5x36,5 cm.
Ramens mått 33,5x47 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 23,5x36,5 cm.
Ramens mått 33,5x47 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 484