ALEXANDER ROOS. Trädgårdsmotiv. Olja på pannå. Signerad A Roos.

37 x 45 cm.

Alexander Roos (1895–1973)

37 x 45 cm.

Alexander Roos (1895–1973)

Föremålsnr
18440
Antal besök: 1 508