SKÅL MED LOCK, fajans, Italien 1900-tal.

1843041. SKÅL MED LOCK, fajans, Italien 1900-tal.

Kanin med lock. Handmålad fajans 1900-talets andra hälft.
Höjd 16 cm
Längd 25 cm
Bredd 12 cm.

Bruksslitage.

Höjd 16 cm
Längd 25 cm
Bredd 12 cm.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Ängelholm, Sverige
Placering
Diskmonter
Antal besök: 135