BORDSLAMPA, funkis, 1900-talets första hälft.

1842722. BORDSLAMPA, funkis, 1900-talets första hälft.

skärmar i lackerad plåt, maxhöjd ca 60 cm.

Åldersrelaterat slitage, lackbortfall, repor, elen behöver bytas ut.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Stockholm, Sverige
Placering
Hylla 6
Antal besök: 981