BØRGE MOGENSEN. Soffbord, modell 5263, Fredericia Stolefabrik, Danmark, 1900-talets andra hälft.

1841994. BØRGE MOGENSEN. Soffbord, modell 5263, Fredericia Stolefabrik, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Ek. Etikettmärkt. Längd 160 cm, bredd 60 cm, höjd 55 cm.

Bruksslitage med märken. Fläckar. Troligen senare vitlaserat/såpat.

Børge Mogensen (1914–1972)

Børge Mogensen (1914–1972)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 848