VICKE LINDSTRAND. Vaser, ett par, keramik, Upsala-Ekeby, 1940-/50-tal, i form av snäckor, gulbeige glasyr.

1839665. VICKE LINDSTRAND. Vaser, ett par, keramik, Upsala-Ekeby, 1940-/50-tal, i form av snäckor, gulbeige glasyr.

Höjd ca 18, längd 17 cm.

Smärre slitage.

Vicke Lindstrand (1904–1983)

Höjd ca 18, längd 17 cm.

Smärre slitage.

Vicke Lindstrand (1904–1983)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 494