OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Blomsterstilleben, olja på duk, signerad.

1838795. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Blomsterstilleben, olja på duk, signerad.

Ca 45x60 cm.

Ca 45x60 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 262