VÄRJA / RAPIR, möjligen 16/1700-tal.

1834778. VÄRJA / RAPIR, möjligen 16/1700-tal.

Parerplåt med genombruten dekor. Klingans längd ca 80,5 cm, total längd ca 103 cm.

Slitage. Anlupen. Renoverad.

Slitage. Anlupen. Renoverad.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
H
Antal besök: 809