GLAS 14 st, med dekor. 1900-talets mitt.

183183. GLAS 14 st, med dekor. 1900-talets mitt.

8 st. höjd 8 cm
6 st. höjd 13,5 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 st. höjd 8 cm
6 st. höjd 13,5 cm.

Bruksskick.

Garpenhus Hässleholm
Antal besök: 337