BORDSLAMPA, trä med rottingskärm, Markslöjd, Kinna, 1900-tal.

1828875. BORDSLAMPA, trä med rottingskärm, Markslöjd, Kinna, 1900-tal.

Höjd ca 46 cm.

Slitage, klisterrester, skärm något sned.

Höjd ca 46 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 105