Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Glas
Övrigt
VAS och SKÅL, glas, Sven Palmqvist, Orrefors, signerade, 1900-talets mitt.
182812. VAS och SKÅL, glas, Sven Palmqvist, Orrefors, signerade, 1900-talets mitt.
Höjd ca. 10-23 cm.
Smärre repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca. 10-23 cm.
Smärre repor.
Gomér & Andersson Linköping
672