ROLF PALM. Vas, glaserat stengods, signerad Palm Mölle.

1825860. ROLF PALM. Vas, glaserat stengods, signerad Palm Mölle.

Diameter 17, höjd 11,5 cm.

Fint bruksskick.

Rolf Palm (1930–2018)

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 17, höjd 11,5 cm.

Fint bruksskick.

Rolf Palm (1930–2018)

Antal besök: 407