STRÖARE, 2 stycken, porslin.

1823529. STRÖARE, 2 stycken, porslin.

Höjd cirka 8,5 - 11 cm.

Bruksslitage, krackelering. Den ena saknar bottenpropp.

Höjd cirka 8,5 - 11 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 90