Rutslipad med pantograferad dekor.
9 vin/starkvin, höjd 11 cm.
17 starkvin/sherry, höjd 10 cm.
10 selter, höjd ca 9,5 cm.
Bruksslitage, enstaka mindre nagg.
9 vin/starkvin, höjd 11 cm.
10 selter, höjd ca 9,5 cm.