Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Man med pipa. Olja på duk. Signerad och daterad 1911.
182006. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Man med pipa. Olja på duk. Signerad och daterad 1911.
70 x 58 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
70 x 58 cm.
Gomér & Andersson Linköping
790