JUSSI TAIPALEENMÄKI. Skål med frukt. Litografi.

1817115. JUSSI TAIPALEENMÄKI. Skål med frukt. Litografi.

15/75
signerad.
420 x 400 mm.

bruksspår.

Jussi Taipaleenmäki (Född 1948)

15/75
signerad.
420 x 400 mm.

bruksspår.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
A. J. 1
Antal besök: 56