JUSSI TAIPALEENMÄKI. Skål med frukt. Litografi.

1817115. JUSSI TAIPALEENMÄKI. Skål med frukt. Litografi.

15/75
signerad.
420 x 400 mm.

bruksspår.

Jussi Taipaleenmäki (Född 1948)

Gör en kostnadsfri värdering!

15/75
signerad.
420 x 400 mm.

bruksspår.

Antal besök: 431