BERTA HANSSON. LITOGRAFI, signerad numrerad 124/260.

1816250. BERTA HANSSON. LITOGRAFI, signerad numrerad 124/260.

Mått: 52x45 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 52x45 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 833