JAN-ERIK RITZMAN. skål, Transjö, signerad.

1814540. JAN-ERIK RITZMAN. skål, Transjö, signerad.

Höjd ca 9 cm.
Diameter ca 24 cm.

Mindre repor i botten.

Jan-Erik Ritzman (Född 1943)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 9 cm.
Diameter ca 24 cm.

Mindre repor i botten.

Jan-Erik Ritzman (Född 1943)

Antal besök: 438