JAN-ERIK RITZMAN. skål, Transjö, signerad.

1814540. JAN-ERIK RITZMAN. skål, Transjö, signerad.

Höjd ca 9 cm.
Diameter ca 24 cm.

Mindre repor i botten.

Jan-Erik Ritzman (Född 1943)

Höjd ca 9 cm.
Diameter ca 24 cm.

Mindre repor i botten.

Jan-Erik Ritzman (Född 1943)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Nyköping, Sverige
Placering
M1
Antal besök: 52

Andra intressanta föremål