Auktionen är avslutad, men vi har andra intressanta föremål att bjuda på:

18132. ASTRI EKENGREN-LARSSON. "Zinnior 3". Olja på pannå. Signerad och dat 1949.

44 x 40 cm.

Högsta bud: 300 SEK Utropspris: 400 SEK

Slutar om: Sålt 20 maj 2012 kl. 20:54 CEST

Budhistorik

BudgivareTidBud
1 17 maj 2012 kl. 13:05300 SEK
Ort
Malmö, Sverige
Garpenhus
Föremålsnr
18132

Transportpriser

Hämta på plats
0 SEK

Till utlämningsställe:

Sverige/Danmark/Finland
400 SEK
Tyskland
400 SEK

Vi har följande utlämningsställen:

Danmark
Köpenhamn
Finland
Helsingfors
Sverige
Falköping, Gävle, Kalmar, Linköping, Luleå, Mölnlycke, Nyköping, Oskarshamn, Stockholm, Sundsvall, Umeå, Ängelholm, Örebro
Tyskland
Berlin, Hamburg, Köln, München

Läs mer om transport.

Om auktionshuset

Namn
Garpenhus Konst & Auktion AB
Org.nr
556789-1808
Telefon
040-128480
Email
info@garpenhus.se
Hemsida
garpenhus.se
Adress

Södra Förstadsgatan 130
214 28 Malmö
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 585