PARTI GLAS, 5 delar, Trol Murano, Italien, 1900-tal.

181313. PARTI GLAS, 5 delar, Trol Murano, Italien, 1900-tal.

Höjd 4,5 - 25 cm.
En del med etikettmärkning "MADE IN ITALY - MURANO".

Slitage. Största fågeln med nagg på stjärten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 4,5 - 25 cm.

Antal besök: 589