MATBORD, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

1810508. MATBORD, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca 75, diameter ca 120, med tre iläggsskivor á 55 cm, varav en med sarg.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 901