JOZSEF PROHASZKA, nakenstudie, olja på duk, signerad.

1801740. JOZSEF PROHASZKA, nakenstudie, olja på duk, signerad.

95 x 78 cm.

Krackelyr, färgbortfall, retuscher, fläckar.

95 x 78 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
C
Antal besök: 585