MODELLSKEPP, silver, filigranteknik, Asien, 1900-tal.

1801737. MODELLSKEPP, silver, filigranteknik, Asien, 1900-tal.

Monterad. Fartygets längd 25, höjd 20 cm.

Mindre skador och slitage.

Mindre skador och slitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 208