BYST, porslin, Rosenthal, Tyskland, 1900-tal.

1801733. BYST, porslin, Rosenthal, Tyskland, 1900-tal.

höjd ca 26 cm.

smärre slitage.

höjd ca 26 cm.

smärre slitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
1Vitrin
Antal besök: 186