URNA, keramik, s.k martaban, Kina, 18/1900-tal.

1801401. URNA, keramik, s.k martaban, Kina, 18/1900-tal.

Med mörkbrun glasyr. Höjd ca 85 cm.

Bruksskick med hårt slitage, fläckar, nagg. Möjligen någon spricka.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Hylla 1
Antal besök: 167